Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi İş Teknik Tüm Arızalarda hizmetinizde…

Elektrikli Ev Aletleri arızası için servis arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Garantili Ürünlere Hizmetimiz Yoktur. Yeni ÜRÜN KURULUMU hizmetimiz YOKTUR.

beyaz eşya servisi
beyaz eşya servisi

Profesyonel Beyaz Eşya Servisi

İş Teknik Servis olarak marka gözetmeksizin her marka; buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın (mini ve midi fırın), mikrodalga fırın, set üstü ocak, eşyalarınızı montajlama, onarım, tamir bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya tamir hizmetimizin fiyatları marka ve modellere göre değişmektedir.

İLETİŞİM : (0531) 514 60 80

beyaz eşya tamiri
beyaz eşya tamiri

Profesyonel Teknik Servis Hizmeti

Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak sizlere çamaşır makinesi arızabulaşık makinesi arızabuzdolabı arızaelektrikli süpürge arızafırın arızaderin dondurucu arıza servis hizmeti vermekteyiz.
Garanti süresi dolmuş her marka çamaşır makinesi tamiribulaşık makinesi tamiribuzdolabı tamirielektrikli süpürge tamirifırın tamiriderin dondurucu tamiri 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Sizlere Şimdiden teşekkür ederiz.

Sürekli kaliteyi arttırarak müşterilerimize en iyi servis, ve beyaz eşya bakım ve onarım hizmeti sunarak siz müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.

Durmaksızın çalışan bir buzdolabı ve her gün kullandığınız bulaşık makinesi bu beyaz eşyaların ve çok daha fazlasının yeni nesil ya da son model olması fark etmeksizin ihtiyacı olan bakım süreci ertelenemeden ve ihmal edilmeden yerine getirilmekledir.

İlk günler de elde ettiğiniz kullanım değerini süreklilik için de almak ve bunu çok daha uzun bir kullanım da elde edebilmek için; sizlerin de yanın da uzman ve deneyimli olan bir servis hizmeti olmalıdır.

Bizler bu konu da sizlere Türkiye için de kapsamlı olarak hizmet vererek birçok bölge için de gerekli olan çalışmaların da yapılmasın da şubelerimiz ile yardımcı olmaktayız. 

İş Teknik olarak çalışan her personelimiz ile servislerimiz de şubeler ile sizlere kısa süreler için de ulaşarak gerekli olan bakım da en iyisini de sunarak çalışan ve verimi yüksek olan bir beyaz eşya kullanımına elde etmenizi de sağlamaktayız.

Buzdolabı Tamir Servisi

Başarılı olan bir hizmet süreci ile elde edilecek olan verimli kullanım ile her beyaz eşyanız da sizlere en büyük faydayı da verebilecektir. 

Beyaz Eşya Servisi için de ki her ekipman ve personel bu konu için en iyi sonuçların alınmasın da sizlere gerekli olan hizmetin de en uygun şartlar için de sunulması için seçilmiştir.

Uzun süreler için de yapılan çalışmalar da elde edilen başarıların devamlılığı için de bu takip ve yenilik süreci de devam etmektedir.

Hızlı Profesyonel Servis

Evlerinizde ve iş yerlerinizde; sizlerin ayağına kadar gelerek yerinde bir çalışma süreci uygulayan bizler sizlerin değerli zamanları da almadan bu süreçler de en kısa çalışmalar da en yüksek olan verimin de alınmasını sağlamaktayız.

Beyaz Eşya Servisi tüm bakım ve temizlik dahil olmak üzere tamir süreci için de sizlere orijinal parçalar ile hizmet vererek, sadece detaylı bilgilerin de verilmesi ile hem dürüstlüğü sunmaktadır.

Hem de sizlere bilinçli bir tüketici olma şansını vermektedir.

Yüksek kalite için de sizlerin de arzu ettiği bakım değerleri için bizlerin güven veren uzman yapısını sizler de hissedebilirsiniz.

Profesyonel Teknik Personel

Teknik ekibimiz hizmet için gittikleri ortamlarda; yaşam alanlarınıza saygılı olacak şekilde servis hizmeti verirken aynı zamanda güvenlik konusunda duyarlı davranmaktadır.

Tüm servis elemanlarımız; uzmanı oldukları alan ile ilgi Milli eğitim bakanlığı tarafından iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE PRATİK BİLGİLER

Teknik servis çağımadan önce bazı tüyolara ve son kullanıcının yapması gerekenlere kısaca göz atalım.

Her elektronik eşya bir gün arızayı tadacaktır.

Bir çamaşır makinesi ya da bir bulaşık makinesi alındığı ilk gün kadar candan çalışmaz.

Günü geldiğinde her cansız elektronik eşya gibi arıza verebilir.

Eğer yenisini almam, emektar eşyam ile yaşamaya devam ederim diyorsanız; eve bir teknik servis çağırmak gerekli olur.

İşte tam bu noktada teknik servislere büyük bir sorumluluk ve görev düşüyor.

Teknik servis ihtiyacı doğduğunda müşteriler ilk çözüm olarak tanıdık ve özellikle işi iyi bilen birilerine ihtiyaç duyuyor.

İlk arızadan sonraki arızalarda da hep memnun kaldıkları teknik servislere müracaat ediyorlar.  Bu durumda bir teknik servise düşen, yaptığı her işi aynı kalitede ve titizlikte yapmaktır.

 • Buzdolabı, ısı kaynaklarından en az 30 cm uzakta olmalı ve direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.
 • Soğutma veriminin düşmemesi; ve buzdolabı içerisindeki diğer besinlerin bozulmaması için oda sıcaklığından daha sıcak yiyecekler buzdolabına konulmamalıdır.
 • Soğutma verimliliği açısından minimum oda sıcaklığı 10˚C olmalıdır.
 • Ark oluşumu vs önlenmesi için elektrik tesisatında mutlaka topraklama sistemi olmalıdır.
 • No-frost modellerde hava kanallarının önü kesinlikle kapatılmamalıdır.
 • Buzdolabı içine hiçbir şekilde ısı kaynağı (mum vs) konulmamalıdır.
 • Buzdolabı içerisinde yanıcı-patlayıcı malzemeler bulundurulmamalıdır.
 • No-frost olmayan modellerde kar kalınlığı yaklaşık 5 mm’yi bulduğunda defrost yapılmalıdır.
 • Buzdolabının kapı açılış yönünü; teknik servise başvurarak değiştirebilirsiniz (Buzdolabında bu opsiyonun olup olmadığı soğutucu bölme kapısındaki etikette belirtilir).
 • Buzdolabı temizlenmeden önce elektrik bağlantısı kesilmelidir.
 • Temizleyici madde olarak sadece ıslak bez veya sıvı bulaşık deterjanı kullanılmalı ve sonrasında durulanmalıdır. Kesinlikle yanıcı, patlayıcı ve eritici maddeler kullanılmamalıdır.
 • Kapı contası temizliğinde sadece ıslak bez kullanılmalıdır.
 • Temizleyici kalıntıları conta yapısının bozularak kapının kapanmamasına ve bakteri oluşumuna sebep olabilir.
 • Termostat düğmesi buzdolabınızın genel sıcaklık ayarını yapmak içindir.
 • Termostat ayar düğmesi “0” konumundayken dolabınız kapalı konumda olacağından çalışmayacaktır.
 • Bazı modellerde dondurucu kısmın sıcaklık ayarı, bu bölmedeki termostat ile yapılır.
 • Normal oda sıcaklıklarında dondurulmuş besinlerin saklanması için en uygun termostat ayarı 3’tür.
SOĞUTMA SİSTEMLERİ BİLGİLERİ
 • Mevsim sıcaklıklarına bağlı olarak soğutma ihtiyacınız değiştiği için; yazın bu konumdan daha yüksek, kışın da daha düşük konumlar seçilebilir.
 • Bazı modellerde; Soğutucu kısmın sıcaklığı dondurucu bölmeden gelen hava miktarına bağlı olarak değişmekte olup, soğutucu bölme termostatı ile ayarlanır.
 • Dolabınız çalışmıyorsa, yetkili servisi çağırmadan önce fiş ve sigorta bağlantıları ile termostat konumunu kontrol ediniz.
 • Ani elektrik kesilmelerinde soğutma sistemindeki gazın basıncı henüz dengelenmemiş olduğu için kompresör kendini korumaya alır.
 • Bu nedenle tekrar elektrik akımı gelse dahi kompresör bir müddet çalışmayabilir. Bu bir arıza değildir.
 • Buzmatik bölümü su ile doldurulduktan yaklaşık 2 saat sonra buz oluşumu başlar.
 • Alt kısımdaki buz saklama kabı sadece buz biriktirmek içindir, içinde su dondurulduğunda kırılır.
 • Çocukların buzdolabı kapılarına asılması önlenmelidir. Kapıda deformasyon oluşabilir.
LÜTFEN BİZE PUAN VERİN
[Total: 7 Average: 4]