KOMBİ SERVİSİ

KOMBİ SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi arıyorsanız biz yasal ve resmi bir servis firması olarak her marka kombi arızalarına kaliteli, güvenilir, hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Tüm Kombi arızaları için bizimle hemen iletişime geçin.

7/24 Kombi Servisi

her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. www.isteknik.net kombi tamir servisi olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemiz ile işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Böylece arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Gerek Kombi Tamiri gerekse tüm kombi ısıtma sisteminin danışmanlığı konusunda anlaşmalı müşterilerimizin periyodik bakımını üstleniyoruz. Tüm arızalar ve en küçük problemde bile uzman ekibimizle yanlarında bulunuyoruz.

KOMBİ BAKIM ONARIM SERVİSİ

Ulaşım olarak çok kalay bir yerde olan servisimiz, sizlerin sıkıntılarına ve sorularına karşılık haftanın her günü 7/24 açık ve hizmetinizdedir.

Kombinizle ilgili ya da herhangi başka bir sorunuz için bizimle 0531 514 60 80 numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktır. Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz.

Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. İŞ TEKNİK kombi tamir ürünlerine ve işçiliğine 1 yıl garanti vermektedir.

Kombinizin tamiri sağlam  ve güvenilir yapılırsa uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız. Basit arızalarda sizde işlem yapabilirsiniz. Bunun yardımını size canlı destek olarak sunuyoruz. Örneğin, kombinizde arıza göstergesi yanıyorsa öncelikle reset tuşuna belli bir süre basılı tutmalısınız. Soru çözülecektir.

Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız.

Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı yapılmış kombiler kolayca bozulmaz.

Dolayısı ile düzenli bakımı yapılan kombiler tamire ihtiyaç duymayacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Kombi tamirinde yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. İŞ TEKNİK kombi tamir servisi her zaman sizin yanınızda.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR