HATAY KUMTEL SERVİSİ

KUMTEL YETKİLİ SERVİSİ HATAY
HATAY KUMTEL YETKİLİ SERVİSİ

Hatay Kumtel Yetkili Servisi olarak Kumtel marka tüm ürünlerinizin kurulum, bakım ve tamir işlemlerinde İş Teknik Servis’in tecrübeli kadrosuna güvenebilirsiniz. Alanında yetkin teknik elemanlarımız, ürününüzdeki hasarı veya arızayı hızlı bir şekilde tespit edip en uygun çözümü ortaya koyacaktır.

Ankastre ürünler, ocak ve fırınlar, küçük ev aletleri, ısıtıcılar ve diğer Kumtel ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KURULUM KAYDI İÇİN : (0531) 514 60 80

KUMTEL YETKİLİ SERVİSİ

Kumtel marka ürünlerinizi yetkili servisler dışında servislere emanet etmeyiniz. Aksi takdirde ürüne daha büyük zararlar verilebilir ve ilerleyen süreçte daha zahmetli bir tamir sürecine yol açabilir.

İŞ TEKNİK, Kumtel’in resmi yetkili servisidir ve tüm bakım – tamir işlemlerinde Kumtel’in güvencesi altında olursunuz.

Servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle telefon yoluyla iletişime geçebilir, iletişim formu bırakabilir ya da arızalı ürününüzü mağazamıza getirebilirsiniz.

(0531) 514 60 80

HATAY KUMTEL YETKİLİ SERVİSİ

Hatay Yetkili Servisi olarak aldığınız tüm Kumtel ve Luxell ürünlerinizin kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Deneyimli teknik kadromuz hem lojistik hem de montaj aşamalarında yanınızda! Ürününüzü aldıktan sonra kurulum için uygun tarihi iletin, gelip evinize yerleştirelim. Siz sadece yeni ürününüzü güvenle kullanmaya bakın!

Çalışan ailelerde kurulum süreçleri sorun oluşturabiliyor. Bu yüzden size uygun zamanı öğrenip ona göre hizmet sağlıyoruz. Dakikalar içerisinde yeni ürününüzü çalışır hale getiriyoruz.

Unutmayın, kurulumu yetkili servis tarafından yapılmayan ürünlerde önemli arızalar oluşabilir ve ürün garanti kapsamından çıkabilir.

Kumtel ve Luxell ürünlerinizi İŞ TEKNİK garantisiyle almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

(0531) 514 60 80

KUMTEL YETKİLİ SERVİSİ HATAY

İş Teknik Hatay Kumtel Yetkili Servisi Kumtel ve Luxell ürünleriniz için güvenilir teknik destek hizmeti sunmaktadır. İster küçük ev aletlerinizle ilgili olsun ister ankastre mutfak ürünlerinizle, İŞ TEKNİK SERVİS’in geniş kapsamlı destek hizmetleri ve donanımlı teknik kadrosuyla tüm sorunlarınız hızlıca çözüme kavuşur.

Teknik destek hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Birimlerimiz kaydınızı hemen alacak ve sizinle telefon yoluyla iletişime geçecektir. En yakın tarihe randevu vererek ürününüzle ilgili desteği sağlayacaktır.