Antakya Samsung Servisi

Antakya Samsung Servisi Hatay Antakya Defne ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Beyaz Eşyanız mı Arızalandı ?

Hatay Defne’de Samsung Beyaz Eşya Servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz…

Endişe etmeyin, İş Teknik Servis firması olarak arızalı beyaz eşyanıza tamir servis hizmeti vermeye hazırız.

Hatay Defne Samsung Servisi
Samsung Servisi Antakya

Antakya Samsung Teknik Servisi

Biz İŞ TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ, olarak SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ, Çamaşır Makinesi servisi , Buzdolabı servisi, Bulaşık Makinesi servisi , Ankastre bulaşık makinesi ,Kombi ve Klima servislerinde, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen bir firmayız.

Beyaz Eşya Klima Servisi

Tüm Samsung Beyaz Eşya Kombi ve Klima gibi Elektrikli Ev Aletlerinde oluşabilecek Arızaları için Profesyonel Güvenilir Garantili Hızlı şekilde Arıza Tamiri Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Bazı Arıza ve Sorunlar

Hatay Antakya da yaşıyor ve evdeki cihazlarınızdan birinde eğer ki şu şikayetlerden biri var ise; 

  • buzdolabım soğutmuyor, buzdolabı ses çıkarıyor, buzdolabı arıza kodu gösteriyor, buzluk donma yapıyor, buzdolabının alt kısmı soğutmuyor, buzdolabının buzluk kısmı soğutmuyor tarzı şikayetlerinize hemen müdahale edip mağduriyetinizi gideriyoruz.
  • Samsung çamaşır makineniz ise altından su akıtıyor, çok ses çıkarıyor, kapağı açılmıyor ve çamaşırlarınız içinde kaldıysa, hiç çalışmıyor ve elektrik gelmiyor ise hemen bizi arayabilirsiniz en kısa süre içerisinde cihazınız onarılacak ve ilk günkü kullanmaya devam edebileceksiniz.
  • Samsung bulaşık makineniz altından su akıtıyor ise yada temiz yıkamıyor ve suyu ısıtmıyorsa, hiç çalışmıyorsa, pervanelerinden biri veya ikisi de kırıksa, sepetinde bir problem var ise hemen bizi arayın ve sorununuzu en kısa süre içerisinde giderelim.
  • Samsung klimanız iyi soğutmuyor, klimanız iyi ısıtmıyor, klimanız hiç çalışmıyorsa yada klimanızın bakıma ihtiyacı varsa, klimanızı söktürüp başka yere taktıracaksanız veya dış ünite çok ses yapıyorsa hemen bizi arayın en kısa süre içerisinde sorununuzu çözelim.
  • Kombiniz petekleri ısıtmıyorsa, kombiniz suyu ısıtmıyorsa, kombinizin bakıma ihtiyacı varsa veya arıza kodu gösteriyorsa hemen bizi arayın ve en kısa süre içerisinde müdahale edip sıkıntınızı giderelim.
  • Samsung marka fırınınızın doğalgaz dönüşümü yapılması gerekiyorsa bu konuda da sizlere en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Samsung Servisi özellikle beyaz eşya, klima ve televizyon teknik servisi olarak haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir,

Bizi hemen arayın ve en kısa süre içerisinde probleminizi çözelim. Sizlere en kaliteli tamir hizmetini sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İrtibat telefonumuz 0531 514 60 80 hemen arayın en kısa süre içerisinde sıkıntınızı giderelim ve bunu en uygun fiyatlar ile yapalım.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi arayın ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşın, hemen Çözüm sunmaya başlayalım.