Dörtyol Kombi Servisi

Dörtyol Kombi Servisi markası ne olursa olsun her marka ve model kombi arızalarında sizlere profesyonel servis hizmeti sunmaktadır.

Garantili Ürünlere Hizmetimiz Yoktur. Yeni ÜRÜN KURULUMU hizmetimiz YOKTUR.

KOMBİ REVİZYON SERVİSİ

Dörtyol Kombi Servisi olarak Her Marka Kombilerinizde oluşan arızalar ve bakım için bizi 7 gün 24 saat (0531) 514 60 80 numaralı telefondan arayabilir; teknik destek alabilir, servis çağırabilirsiniz.

Kombinizde oluşan Arıza halinde Hatay Dörtyol Kombi servisi Hizmetinizdedir.

Kombi Servisi , tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır, hemen arayın.

Tüm Sorularınız ve Servis hizmeti için Size bir telefon kadar yakınız.

Kombi Bakımı Servisi Arıza Tamiri

Kombi Bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir.

Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler.

Kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür.

Kombi Tamiri Servisi

Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı bazen canımızı sıkacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle garanti süresi biten kombilerde görülmektedir bundan dolayı garantisi süresi bitmiş kombiler için garantili tamir onarım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız tarafından yapılan parça değişimi tamir işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kombi Bakımı Fiyatları

Kombi bakımı ve tamiri alanında, tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır.

Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sıkıntı ortaya çıkarabiliyor.

Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya sahip firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, sonbahar ayında bir kez yaptırılmalıdır.

Vermiş olduğumuz çalışmalar içerisinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler yer almaktadır.

Bu alanda çalışma gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir çalışma göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

Kombi bakımı ne sıklıkla olmalıdır? Dörtyol Kombi Servisi

Üretici firma, kombi bakımının ne sıklıkla yapılması gerektiğini kullanım kılavuzunda belirtir. Genellikle yılda bir kez, kış aylarından önce  yapılması önerilir.

Böylece, kombinin zorlu çalışma günlerinin sorunsuz geçeceğini bilmek içinizi rahatlatır. Kombiniz garantiliyse, bakım hizmetleri kombi servislerini düzenli olarak yaptırırsanız geçerli olabilir.

Bu nedenle, bir sorun çıktığında, yıllık kombi servisine devam etmediyseniz, garanti bozulduğundan, ücretsiz olarak yaptırmak yerine ödeme yapmanız gerekecektir.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Kombi Servisi olarak Dörtyol’da bir çok markaya ait kombilerin tamiri bakımı revizyonu ve montajını 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.